Dopravní a platební podmínky:

Zboží zasíláme v rámci České republiky na dobírku, v případě platby převodem následující den po připsání platby na náš účet. Zboží si také můžete osobně vyzvednout v naší kamenné prodejně na Rudolfovské 16, České Budějovice, 370 01.

Bankovní spojení Fio banka a.s., č.ú.: 2600264252/2010 Jako variabilní symbol uvádějte číslo Vaší objednávky.

Objednávat si můžete přes e-shop, či telefonicky na čísle:

Prodejna: +420 777 66 46 13

R. Winkler: +420 777 88 92 91

Informace o stavu Vaší objednávky zasíláme mailem nebo sms.

Poštovné si neúčtujeme. U objednávky nad 3000Kč je dopravné zdarma. U objednávek do 3000Kč je doprava za 100Kč, platba na dobírku za 20Kč. tj. 120 Kč včetně DPH. U platby bankovním převodem stojí poštovné 100Kč. U nadměrného nákladu (váha, rozměr) je částka za dopravu vyšší (dle dopravce), vyšší cenu konzultujeme vždy se zákazníkem.

K doručení zásilek využíváme služby České pošty nebo spol. DPD Obě společnosti nabízí podobně komfortní služby, jako příklad uvádíme služby DPD:

DPD Private

  • doručení do druhého pracovního dne
  • oznámení o doručení zásilky SMS nebo e-mailem den předem
  • interaktivní SMS nebo e-mail s 3hodinovým upřesněním času doručení v den doručení
  • možnost změnit den doručení odpovědí na SMS nebo e-mail
  • večerní doručení v Praze, Brně a Ostravě od 17 do 20 hodin
  • v případě neúspěšného doručení zanechá kurýr na místě Oznámení o neúspěšném pokusu o doručení (tato informace bude také zaslána emailem)
  • prostřednictvím www.chcisvujba­lik.cz lze potom změnit termín nebo adresu následujícího doručení

Při převzetí zásilky si, prosím, vždy překontrolujte, zda je zásilka neporušena. V případě, že je zásilka porušena či poškozena, sepište s přepravcem na místě reklamační protokol.

V případě nevyzvednutí objednané zásilky, jsme nuceni následně vyúčtovat poštovné a balné spojené se zaslání tohoto zboží

Doprava živých zvířat:

Ryby a ostatní živá zvířata zasíláme pouze kurýrem ČD, platit lze na dobírku či bankovním převodem – cena 1 bedny( vždy do 15kg) je 210Kč + záloha150Kč za polystyrenový termobox. Pokud nám termobox zašlete zpět(poštovné cca 40Kč za box), poukážeme Vám zálohu 150Kč za termobox zpět na Váš účet. Minimální objednávka ryb při zasílání kurýrem je 1000Kč. V případě, že si ryby vyzvednete v naší kamenné prodejně, není stanovena žádná výše pro minimální objednávku.